Вітаю вас на сторінці свого блогу!

Готуємося до ДПА

ДПА з математики


Математичний іспит пишеться протягом 135 хвилин, якщо він призначений для учнів середніх шкіл без спеціалізації з математики, і 180 хвилин, якщо випробування проводиться для спецкласів. Співвідношення кількості завдань з курсів алгебри і геометрії – 2:1. Квитки розробляються так, щоб охопити програму з 5 по 9 класи. Роботу можна розділити на три частини: 

перша – з 1 до 12 завдання, сформульованих у тестовій формі так, щоб учень вибрав одну правильну відповідь із 4 варіантів;
друга – 4  завдання відкритого типу, на які потрібно дати коротку відповідь;
третя – 3 завдання відкритої форми, у яких учневі треба буде дати розгорнуту відповідь (вирішити завдання і пояснити логіку і порядок вирішення). Ці завдання оцінюються на максимум балів тільки в тому випадку, якщо учень зумів обгрунтувати кожну проведену дію.
Завдання ДПА: укладають вчителі закладу освіти; відповідають орієнтовним вимогам до змісту атестаційних завдань, затверджених Міністерством; затверджує директор закладу.
 Оцінки за ДПА заносять у: Класний журнал у колонці з написом «ДПА», не зазначаючи дату після колонки «Річна» додаток до свідоцтва про базову середню освіту. Протокол державної підсумкової атестації, Книгу обліку та видачі документів про здобуття базової середньої освіти. Результати ДПА не враховують, виставляючи річні оцінки з предметів, з яких проводили ДПА.




Підсумкові контрольні роботи з математики (ДПА)

Комментариев нет:

Отправить комментарий

7 кроків до найцікавіших онлайн-уроків: покрокова інструкція

  “Нова українська школа” продовжує шукати дієві методи, як допомогти вчителю готуватися до уроків якісно та швидко. У новому матеріалі  Дар...